तीन सय ट्याब्लेट नाइट्रोभ्याट सहित एक युवक पक्राउ

बाँके, ६ पुस, २०७८ ।


इलाका प्रहरी कार्यालय जमुनाहले लागुऔषध सहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ । भारतीय सीमा बजार रुपइडिहाबाट आउँदै गरेका शैलेशिखर नगरपालिका ९, दार्चुलाका १९ बर्षिय नरेन्द्र विष्टलाई प्रहरीले जमुनाहदेखि एक किलोमिटर पूर्वबाट पक्राउ गरेको जमुनाह प्रहरी इन्चार्ज मिनबहादुर विष्टले जानकारी दिए ।
बिष्टको साथबाट २० फाइल (तीनसय ट्याब्लेट) लागुऔषध नाइट्रो भ्याट बरामद भएको उनले बताए । अवैध बाटो भएर आउँदै गरेका उनलाई विशेष सुराकीको आधारमा पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ परेका उनलाई थप कारवाहीका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा बुझाइएको छ ।

Previous articleजिल्लाकै उत्कृष्ट स्वास्थ्य सेवा प्रवाह गर्ने डुडुवा : स्वास्थ्य कर्मचारीलाई सम्मान
Next articleअदालतबाट सजाय पाएका फरार अपराधी पक्राउ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here