राप्तीसोनारीका विद्यालय २७ भाद्रबाट खुल्ने

बाँके, २४ भाद्र, २०७८ ।


राप्तीसोनारी गाउँपालिकाका विद्यालय २७ भाद्रबाट संचालनमा आउने भएका छन् । उक्त गाउँपालिका कोरोना संक्रमणको ग्रिन समुहमा परेपछि गाउँ शिक्षा समिति र प्रधानाध्यापकहरुको बैठकको निर्णय अनुसार २७ भाद्रबाट विद्यालय खोल्ने निर्णय गरेको प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत लोकबहादुर शाहीले बताए ।
नेपाल सरकारको स्मार्ट लकडाउन कार्यविधि २०७८ अनुसार स्वास्थ्य सुरक्षाका सम्पूर्ण मापदण्डहरु अपनाउँदै सामाजिक दूरी कायम गरि सम्बन्धित विद्यालयले आफ्नो ब्यवस्थापन समितिको निर्णय गराई २७ भाद्रदेखि विद्यार्थीको भौतिक उपस्थितिमा विद्यालयको शिक्षण सिकाई क्रियाकलाप संंचालन गर्न गराउन अनुरोध गरिएको उनले बताए । उनले जिल्ला कोभिड–१९ ब्यवस्थापन समितिको निर्णय बमोजिम विद्यार्थीको भौतिक उपस्थितिमा पठन पाठन गर्न लागिएको बताए । ‘विद्यार्थीको संख्या हेरेर धेरै विद्यार्थी भएको कक्षामा सिफ्ट प्रणाली मार्फत कक्षा संचालन गर्न परिपत्र गरिएको छ,’ शाहीले भने ।

Previous articleकोहलपुर नगरपालिकामा बाँकेकै पहिलो आधारभूत अस्पताल संचालन (फोटो सहित)
Next articleजानकीका अध्यक्ष यादवको १३ औं दिनको पूण्यतिथिमा श्रद्धाञ्जली सभा

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here